Seamelia Beach Resort Hotel & Spa
Ana Sayfa > Oteller > Seamelia Beach Resort Hotel & Spa

Seamelia Beach Resort Hotel & Spa Hakkında

Otel Açıklaması

 

Ülkemizin en turistik bölgelerinden birisi olan Akdeniz Bölgesi pek çok şehri ile güzel bir tatili insanlara sağlayabilmektedir. Antalya, Akdeniz Bölgesinde öne çıkan önemli şehirlerimizden birisidir. Şehrin bu kadar ön plana çıkmasındaki en büyük etken şüphesiz doğal güzelliği ve birbirinden eşsiz olan tarihi kalıntılarıdır. Bu özellikleri Antalya’yı tam anlamıyla turistik bir şehir yapmıştır.Seamelia Beach Resort Hotel & SPA pek çok açıdan dünya standartları üzerinde hizmet vermektedir.

2011 yılında açılan Seamelia Beach Resort Hotel & SPA, 12.000 m2 alan üzerine kurulu bu yepyeni tesis, Side Evrenseki`nin uçsuz bucaksiz, ince kum sahili ve sığ denizine sıfır olarak konumlanmıştır. Alanında uzmanlaşmış ve eğitimli personeliyle hazırlanan lezzetli yemekleri, gün boyu soft animasyon ve 600 kişi kapasiteli amfi tiyatroda akşam şovları , sezon içerisinde değişken günleri ile show geceleri , 500 m2 alan üzerine kurulu gece kulübü ve `Avrupa SPA & Wellness Enstitüsü Kalite Belgeli` güzellik merkezi ile siz değerli misafirler için kaliteli hizmeti en değerli vaktiniz,tatilinizde sizinle buluşturmayı bekliyor.

 

A'la Carte Restaurant

Türk, İtalyan ve Uzakdoğu mutfağı olmak üzere 3 tane A'la Carte restoranı bulunmaktadır ve haftada 1 kez rezervasyon yaptırmak şartı ile ücretsiz yararlanılabilir.

Yeme - İçme

 

Ultra Her Şey Dahil

Geçerli konsept saatlerinde: Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler, gün içerisinde snack, ikramlar, yerli ve bazı yabancı alkollü-alkolsüz içecekler ücretsizdir. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir.

Aktivitiler

  • Bilardo (*)
  • Bowling (*)
  • Masaj (*)
  • Tüm Su Sporları (*)
  • İnternet Cafe (*)
  • Play Station (*)

Çocuklar İçin

  • Özel Çocuk Bakımı (*)
  • Mini Club
Resim eklenmedi.

Yorum Yaz

Yorum eklenmedi.
ODALAR
1 Yetişkin
2 Yetişkin
3 Yetişkin
4 Yetişkin
Ek Yatak
1. Çocuk
Fiyat eklenmedi.
Harita